novart

tsakiridis

meimaridis

brouvali

proteas

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων χάντμπολ

Ανακοινώθηκαν από την ΟΧΕ το πρόγραμμα και οι διαιτητές στις κατηγορίες Handball Premier (8η αγωνιστική), Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική), Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική), Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική). Αναλυτικά:

Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (8η αγωνιστική)

ΔΑΚ Βικέλας 14:00, Φίλιππος Βέροιας- Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic  (Πατιός- Τσιάνας, Ζέρβας)

Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική)

Πανελληνίου 15:00, Πανιώνιος- ΟΦΝ Ιωνίας (Φωτακίδης- Λεφάκης)
Ιλισίων 17:00, Ηλυσιακός- ΗC Σαλαμίνα (Παπαματθαίου- Χρηστίδη)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- ΧΑΝΘ (Τέμης- Πήτας)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Φοίβος Συκεών (Τζαφερόπουλος- Τόλιος)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης- Κύκλωπες Αλεξ/πολης (Λινάρδος- Νικολαϊδης)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
Σερρών 15:00, Πανσερραϊκός- ΓΕ Δράμας
(Κυριακού- Μπαλάκος)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός- ΑΟ Πολιτείας
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης)
Προσοτσάνης 18:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Ασπίδα Ξάνθης
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 19:30, Άρης Θ.- Πόντιοι Κιλκίς
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Κλαδισού 15:00, ΕΑΧ Χανιά- ΑΣ Ηλιούπολης
(Πρεβενά- Βελάνη)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαϊδας- ΑΟΑ Καστοριάς
(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)
ΕΑΚ Χανίων 19:00, Ωρίωνας Χανίων- ΓΑΣ Καματερού
(Πρεβενά- Βελάνη)

Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Δαϊς 13:00, ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους –ΕΡΤSPORTS-
(Tσάκωνας- Φωκίτης, Νικολάου)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μιχαηλίδης)

Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική)
Πάτρας 17:00, Ακαδημία Πάτρας- Πανελλήνιος
(Βήτας- Σκλαβενίτης)
Βριλησσίων 17:20, ΕΣΝ Βριλησσίων- Αθηναϊκός
(Αβράμης- Χρόνης)

B’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
Μετς 14:30 Πήγασος Κυψέλης- Δόξα Βύρωνα
(Χαραλαμπίδης- Μπράμου)
Αιγίου 15:30, Σεριφάτο Αιγίου- Έσπερος
(Φωτακίδης- Ψύλλος)
ΔΑΚ Ναυπλίου 17:30, Πολυνίκης- Λεωνίδας
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη)
Λαμίας 18:00, Ιωνικός ΝΜ- ΓΣ Παπασιδέρης
(Λεφάκης- Καρυδάκης)
Σταυρούπολης 21:00, Απόλλων- Μακεδών
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Κέρκυρας 15:00, Φαίακας Κέρκυρας- Ελπίδες Αμυνταίου
(Λινάρδος- Σερασίδης)
Βύρωνα 17:00, Δόξα Βύρωνα- Πανιώνιος
(Μπράμου- Ζήσης)
Αιγίου 17:00, Σεριφάτο Αιγίου- Αθηναϊκός
(Φωτακίδης- Ψύλλος)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Απόλλων
(Τέμης- Πήτας)

Α2 Γυναικών (14η αγωνιστική)
ΕΑΚ Χανίων 14:00, Ωρίωνας- ΑΣ Ηλιούπολης
(Πρεβενά- Σαματά)

Α2 Γυναικών (17η αγωνιστική)
Κλαδισού 16:30, ΕΑΧ Χανιά- ΓΑΣ Καματερού
(Πρεβενά- Μπαγάκη)

Τετάρτη 27 Νοεμβρίου 2019
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Κραχτίδης 16:30, Δράμα Bianco Monte- ΑΕΚ
(Τζαφερόπουλος- Ουζούνης, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Aερωπός Man Dynamic- Ιωνικός ΝΦ
(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)

Πέμπτη 28 Νοεμβρίου 2019
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Ρέντη 20:00, Ολυμπιακός/ Όμιλος Ξυνή- Φαίακας Κέρκυρας
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)

dyslexia centers

kyriazis

sidiropoulos

maiovis

studio 69