novart

tsakiridis

podas yaris oct

brouvali

proteas

ena

Οι αριστούχοι του 4ου ΓΕΛ Βέροιας

Από το 4ο ΓΕΛ Βέροιας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν. Αναλυτικά:

Α' τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2 ΝΙΚΟΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
3 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΤΑΪΛΑΧΙΔΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΣΑΒΒΑΣ
5 ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΥΛΟΣ
6 ΧΩΜΑΤΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
7 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
8 ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9 ΤΟΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
10 ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
11 ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
12 ΔΟΥΜΠΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ
13 ΔΟΥΜΠΗ ΕΥΦΗΜΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΔΡΕΑΣ
14 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
16 ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
17 ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΑΥΛΟΣ
18 ΔΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
19 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΑΝΙΗΛ
20 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΙΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22 ΣΟΛΩΜΟΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
23 ΒΥΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
24 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
25 ΠΥΡΙΝΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
26 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
27 ΧΑΛΚΙΑ ΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
28 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
29 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
30 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
31 ΜΟΥΣΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΙΑΝΝΗ
32 ΜΠΑΧΑ ΣΕΛΙΝΕ HAMIT
33 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
34 ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
35 ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Β' τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΛΩΡΕΝΤΙΝΟΣ
2 ΔΟΥΜΑΝΗ ΘΩΜΑΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
3 ΠΡΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
4 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
5 ΔΑΡΔΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
6 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
7 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
8 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΙΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 ΠΑΠΑΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
10 ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΑΒΒΑΣ
11 ΜΟΥΡΤΖΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
12 ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
13 ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΜΙΧΑΗΛ
14 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
15 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
16 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
17 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
18 ΚΥΡΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ
19 ΣΕΐΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
20 ΤΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
21 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
22 ΣΑΧΟΛΛΙ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ SERI
23 ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
24 ΜΟΥΣΕΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
25 ΜΟΥΣΕΝΑ ΗΣΑΐΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
26 ΜΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ ΙΩΑΝΝΗΣ
27 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
28 ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
29 ΚΥΡΙΑΖΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ -ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΗΛΙΑΣ
30 ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
31 ΤΡΕΒΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γ' τάξη

Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα
1 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΧΡΥΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4 ΕΥΦΗΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
5 ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
6 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
7 ΜΟΥΣΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΑΝΝΗ
8 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
9 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
10 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ
11 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
12 ΠΑΠΑΔΙΚΗ ΖΩΗ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
13 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΟΥ ΑΝΘΙΑ ΠΑΥΛΟΣ
15 ΣΑΛΚΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
16 ΤΣΟΛΑΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
17 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΓΓΕΛΟΣ
18 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
19 ΣΑΡΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
20 ΣΟΛΑΚΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ
21 ΓΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
22 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
23 ΚΑΡΑΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25 ΜΠΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26 ΣΤΑΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
27 ΓΑΛΙΤΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
28 ΔΑΒΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ
29 ΜΠΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
30 ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΣΑΒΒΑΣ
31 ΚΑΛΚΕΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
32 ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
33 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
34 ΜΑΚΡΟΔΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
35 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
36 ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
37 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
38 ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΤΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
39 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
40 ΠΕΛΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
41 ΑΛΟΥΤΖΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
42 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
43 ΠΑΠΠΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ

dyslexia centers

tsiafoulis

my choice

super course

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

studio 69