novart

tsakiridis

podas yaris oct

brouvali

proteas

ena

Οι αριστούχοι του 6ου Γυμνασίου Βέροιας

Ανακοινώθηκαν από το 6ο Γυμνάσιο Βέροιας τα ονόματα των αριστούχων μαθητών. Αναλυτικά:

ΑΡΙΣΤΕΙΑ 2018-19
Α' Τάξη
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΓΕΡΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 13/14
2 ΠΑΓΓΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΝΝΟΥΛΗΣ 19 12/14
3 ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΟΣ 19 12/14
4 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 19 11/14
5 ΓΚΑΪΤΑΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 19 11/14
6 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 9/14
7 ΣΑΡΙΟΓΛΟΥ ΔΑΝΑΗ ΙΑΚΩΒΟΣ 19 6/14
8 ΖΙΩΓΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 5/14
9 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 19 5/14
10 ΤΣΙΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 5/14
11 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΩΜΑΣ 19 4/14
12 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19 4/14
13 ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 19 2/14
14 ΤΟΥΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 19 2/14
15 ΚΡΕΜΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 1/14
16 ΛΙΜΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 19 1/14
17 ΤΣΟΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 1/14
18 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 18 13/14
19 ΖΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 18 9/14
20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΣΜΑΣ 18 9/14
Β' Τάξη
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 20
2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 20
3 ΣΑΜΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 20
4 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ ΠΑΥΛΟΣ 19 11/14
5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 19 11/14
6 ΜΑΡΑΓΚΟΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 10/14
7 ΡΟΤΣΙ ΡΕΝΑΝΤΑ ΠΕΤΡΙΤ 19 10/14
8 ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 9/14
9 ΜΠΕΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 19 9/14
10 ΠΑΠΑΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 19 8/14
11 ΑΓΓΕΛΙΔΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 19 7/14
12 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 7/14
13 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 19 6/14
14 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 6/14
15 ΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 19 5/14
16 ΠΟΡΛΙΔΑ ΜΑΡΙΑ-ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 4/14
17 ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 1/14
18 ΖΙΩΓΑΣ ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19
19 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 18 13/14
20 ΒΑΣΙΛΤΣΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18 12/14
21 ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 18 8/14
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΤΕΡΕΖΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 7/14
Γ' Τάξη
Α/Α Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Όνομα πατέρα Μέσος Όρος
1 ΡΑΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 12/14
2 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 10/14
3 ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 10/14
4 ΑΝΑΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΦΡΑΙΜ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 19 8/14
5 ΤΣΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 6/14
6 ΤΣΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19 3/14
7 ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΝΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 18 12/14
8 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 18 10/14
9 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 18 9/14

dyslexia centers

tsiafoulis

my choice

super course

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

studio 69