novart

tsakiridis

podas yaris oct

brouvali

koukoutegou

proteas

ena

Εκπαιδευτικοί Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας: Αποτελέσματα εκλογών αντιπροσώπων για το Ν.Τ. της ΑΔΕΔΥ

Από την εκλογική διαδικασία για αντιπροσώπους στο Νομαρχιακό Τμήμα της ΑΔΕΔΥ της 5ης Ιουνίου προέκυψαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

ΠΙΝΑΚΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗΝ ΑΔΕΔΥ

 

2015

2019

Ψήφισαν: 853

Ψήφισαν: 868

Άκυρα: 29

Άκυρα: 22

Λευκά: 47

Λευκά: 20

Έγκυρα: 777

Έγκυρα: 826

ΠΑΡΑΤΑΞΕΙΣ

ΨΗΦΟΙ

ΕΔΡΕΣ

ΠΟΣΟΣΤΑ

ΨΗΦΟΙ

ΕΔΡΕΣ

ΠΟΣΟΣΤΑ

ΔΑΚΕ

283

14

36,42 %

357

20

43,22 %

ΔΗΣΥ (ΠΑΣΚ)

106

5

13,64 %

149

6

18,03 %

ΑΣΕ (ΠΑΜΕ)

82

4

10,55 %

125

7

15,13 %

ΕΡΑ

190

10

24,45 %

120

6

14,52 %

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ-

ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

116

6

14,92 %

75

4

9,07 %

               

Οι αντιπρόσωποι που εκλέγονται ανά παράταξη κατά σειρά σταυροδοσίας είναι:

ΑΣΕ (ΠΑΜΕ)

Τακτικά μέλη

  1. Κοκοζίδου Άννα
  2. Χατζησάββας Παναγιώτης
  3. Τσεχελίδης Ιωάννης
  4. Αλατζάς Κωνσταντίνος
  5. Παπαδοπούλου Μαρίνα-Μαρία
  6. Ταϊπλιάδου Κατερίνα
  7. Χατζημπαλάση Μαρία

Αναπληρωματικά μέλη

  1. Μιχαηλίδου Θεοδώρα
  2. Παπαγεωργίου Ελένη

ΔΑΚΕ

Τακτικά μέλη

  1. Χαιριστανίδης Ελευθέριος
  2. Θεοχαρόπουλος Δημήτριος
  3. Παπαχαρίτων Αναστάσιος
  4. Μουταφίδης Ιωάννης
  5. Τουτουντζίδης Παύλος
  6. Βασιλείου Αντώνιος
  7. Πυρινός Δημήτριος
  8. Χρυσικόπουλος Κωνσταντίνος
  9. Πετρίδου Ανθούλα
  10. Μιχαηλίδου Σταυρούλα
  11. Παπαδόπουλος Κλήμαντος
  12. Μανώλη Αλεξάνδρα
  13. Κελεπούρης Μιχαήλ
  14. Διακοπούλου Πολυξένη
  15. Μπαρμπαρούση Μαρία
  16. Μπαρούτας Γεώργιος
  17. Μαυρίδου Άννα
  18. Βλάμη Μαρία
  19. Διρχαλίδου-Χλιάρα Ευτυχία
  20. Σισμανίδου Ειρήνη

ΔΗΣΥ

Τακτικά μέλη

  1. Απιδοπούλου Σοφία
  2. Πετανίδης Δημήτριος
  3. Γκόγκα Ελένη
  4. Κάτανα Περιστέρα
  5. Κιρκιλιανίδου Μαρία
  6. Ξενιτίδης Ιωάννης

ΕΡΑ

Τακτικά μέλη

  1. Σαράντης Βασίλειος
  2. Τολιόπουλος Αντώνιος
  3. Γκαλίτσιος Κωνσταντίνος
  4. Πιπερίδου Ελισάβετ
  5. Ματόπουλος Αντώνιος
  6. Ταϊλαχίδης Σάββας

Αναπληρωματικά μέλη

  1. Αγγελίνα Ευαγγελία
  2. Πανταζοπούλου Τριανταφυλλιά

ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Τακτικά μέλη

  1. Χαλαστάνης Θεόδωρος
  2. Μελιόπουλος Ιωάννης
  3. Αρβανιτάκη – Κοκιάρη Αγγελική
  4. Αραπάκη Αντωνία

Αναπληρωματικά μέλη

  1. Παναπακίδου Ηλιάνα
  2. Μιχαηλίδου Ευγενία

dyslexia centers

tsiafoulis

my choice

super course

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

studio 69