iek alpha23

tsakiridis

 novart

brouvali

my choice

koukoutegou

proteas

ena

Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας: Αποτελέσματα συνδυασμών και σταυροί υποψηφίων δημοτικών συμβούλων (διαρκής ενημέρωση)

ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΩΝ - ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ (ΗΜΑΘΙΑ) - Σε 305 από 305 Εκλογικά Τμήματα

ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: 50.379 - 63,16%

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: 9.305 - 11,67%

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ: 6.042 - 7,57%

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ: 4.914 - 6,16%

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ:  3.066 - 3,84%

ΓΚΑΝΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ: 1.741 - 2,18%

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: 1.619 - 2,03%

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ: 1.520 - 1,91%

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: 940 - 1,18%

ΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: 239 - 0,30%

ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΩΝ - ΣΥΝΔΥΑΣΜΩΝ (ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ) - Σε 3.405 από 3.560 Εκλογικά Τμήματα

ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: 546.247 - 62,14%

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: 100.637 - 11,45%

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ: 63.612 - 7,24%

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ: 49.571 - 5,64%

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: 33.719 - 3,84%

ΓΚΑΝΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ: 27.536 - 3,13%

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ: 18.718 - 2,13%

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ: 17.374 - 1,98%

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ: 16.065 - 1,83%

ΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ: 5.644 - 0,64%

ΣΤΑΥΡΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΥΜΒΟΥΛΩΝ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - Σε 261 από 305 Εκλογικά Τμήματα

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
550  
 ΔΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
248  
 ΑΝΕΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΘΩΜΑ
233  
 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΔΡΕΑΔOY ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
201  
 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
134  
 ΧΑΝΤΟΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
108  
 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
78

ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ - Σε 261 από 305 Εκλογικά Τμήματα

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
17.174  
 ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
9.702  
 ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7.721  
 ΤΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.186  
 ΑΛΔΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
4.637  
 ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΚΙΜΩΝ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
4.462  
 ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΗ - ΓΚΑΣΝΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
3.478  
 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3.158  

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - Σε 230 από 305 Εκλογικά Τμήματα

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ-ΚΟΚΙΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
156
 ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
121
 ΤΣΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
102
 ΔΕΜΕΝΑΓΑ ΚΥΡΙΑΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
94
 ΜΑΔΙ ΝΤΑΝΙΕΛΑ του ΠΑΥΛΟ
82

ΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Σε 261 από 305 Εκλογικά Τμήματα

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΓΚΟΥΡΑΪ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
35  
 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
34  
 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
29  
 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
28  
 ΚΕΣΑΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
24

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Σε 261 από 305 Εκλογικά Τμήματα

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
801  
 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
631  
 ΔΙΑΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
550  
 ΓΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
451  
 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
368  

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - Σε 261 από 305 Εκλογικά Τμήματα

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ
1.987  
 ΣΑΡΑΝΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1.725  
 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1.464  
 ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ
1.220  
 ΣΠΥΡΙΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΕΟΚΛΗ
1.016  
 ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ (ΝΟΤΗΣ) του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
716  
 ΤΣΕΛΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
675  
 ΑΝΒΑΡ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΙΛΙΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
640  

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - Σε 261 από 305 Εκλογικά Τμήματα

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
847  
 ΜΠΟΣΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
768  
 ΔΟΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
759  
 ΣΟΦΡΟΝΩΦ - ΤΑΜΠΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
668  
 ΚΑΡΤΣΙΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
650  
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΗΛΙΑ
423  
 ΜΠΟΜΠΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
367  
 ΤΣΙΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
367  

ΓΚΑΝΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - Σε 261 από 305 Εκλογικά Τμήματα

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΒΑΦΕΙΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
435  
 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
341  
 ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
270  
 ΧΑΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
125  
 ΤΖΟΓΚΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ του ΒΑΣΚΕ
93  

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ - Σε 261 από 305 Εκλογικά Τμήματα

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΚΟΥΤΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1.865  
 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
1.089  
 ΚΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
766  
 ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
765  
 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΦΙΛΗΜΩΝΟΣ
743  
 ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
595  
 ΚΑΖΕΛΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
473  
 ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
251  

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ - Σε 261 από 305 Εκλογικά Τμήματα

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΜΙΛΕΝΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ
332  
 ΚΑΡΑΣΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
288  
 ΒΑΡΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
194  
 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
108  
 ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
104  
 ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
95  
 ΤΣΑΜΤΣΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΗΛΙΑ
68  
 ΑΤΣΑΡΟΥ ΓΑΒΡΙΕΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
65

access

dyslexia centers

tsiafoulis

super course

kyriazis

ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

sidiropoulos

methodos orizontio

studio 69